Szukaj produktów
Error type: "Forbidden". Error message: "Access Not Configured. YouTube Data API has not been used in project 537752813138 before or it is disabled. Enable it by visiting https://console.developers.google.com/apis/api/youtube.googleapis.com/overview?project=537752813138 then retry. If you enabled this API recently, wait a few minutes for the action to propagate to our systems and retry." Domain: "usageLimits". Reason: "accessNotConfigured".

Did you added your own Google API key? Look at the help.

Check in YouTube if the id UCnd1c0cIIiq4_6Tqvku2RMA belongs to a channelid. Check the FAQ of the plugin or send error messages to support.

Profesjonalne narzędzia pomiarowe i skrawające. Kompleksowe rozwiązania z dziedziny systemów metrologicznych. I ponad 25 lat doświadczenia.

Jesteśmy przedstawicielem marek, które kojarzą się z najwyższą jakością i niezawodnością. Rozumiemy przemysł i procesy produkcji, ponieważ nasycenie inżynierami w naszym zespole znacznie przekracza średnią rynkową dla firm o podobnym profilu. Jesteśmy specjalistami, którzy znają się na każdym szczególe technicznym oferowanych narzędzi i przyrządów.

Wszyscy producenci

 


Nasze przewagi:

  • istniejemy od 1989 r.
  • mamy wysoko wykwalifikowaną kadrę
  • działamy kompleksowo i szybciej niż konkurencja
  • mamy wdrożony system jakości ISO:9001

Zakres oferty:

  • sprzedaż urządzeń pomiarowych i narzędzi
  • specjalistyczne doradztwo
  • szkolenie z obsługi urządzeń
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • wzorcowanie narzędzi

Więcej o Firmie

Uważamy, że nie sztuka raz sprzedać. Prawdziwym wyzwaniem jest zaspokoić wszystkie potrzeby Klienta podczas całego cyklu życia profesjonalnych narzędzi.

Oberon został zbudowany na idei, żeby pomagać w każdym zakresie, który może się pojawić podczas korzystania ze sprzedawanych przez nas produktów.

Potrafimy dobrze doradzić przed zakupem. Zapewniamy własny serwis i wzorcowanie przyrządów. Na zamówienie wykonamy każde narzędzia specjalne i modyfikacje.

Zdajemy sobie sprawę, że zbudowanie zaufania to na ogół długi proces. Umiemy na nie zapracować, a zadowolenie Klientów uważamy za nasz największy sukces. Zachęcamy do przekonania się, że w przypadku naszej Firmy nie są to puste słowa.

Dbamy też o rodzinną atmosferę w Oberonie. Wiemy, że pozytywnie wpływa to na jakość pracy oraz komfort kontaktu z nami.

 


Przedsiębiorstwo Rozwoju i Wdrożeń „Oberon” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie (02-401) przy ul. Świerszcza 76, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 50 000 zł, opłacony w całości

KRS 0000184905, REGON 001377675, NIP 5220102828